Nabídka práce > PODNIKOVÝ/Á ÚČETNÍ | START-UP

PODNIKOVÝ/Á ÚČETNÍ | START-UP

Náplň práce

Nemůžete stále najít vhodné zaměstnání? My Vám pomůžeme.

Potřebujeme člověka, který rád přijímá nové výzvy a vyzná se v účetních standardech.

Pojďte pracovat pro START-UP společnost!

Náplň práce:

- zodpovědnost za vedení účetnictví - náklady, pokladna, banky
- zpracování finančních výkazů, příprava podkladů k DPH, daně z příjmu, daně z nemovitostí
- kontrola pohledávek a závazků
- zadávání faktur do podnikového systému - MS Dynamics 365
- komunikace s finančním a celním úřadem
- reporting

Požadavky

- alespoň Bc. vzdělání - nejlépe ekonomického směru
- znalost účetních standardů
- schopnost komunikace v AJ (komunikace s managementem, reporting)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 sickdays - stravenky - bezplatné vedení účtu - flexibilní pracovní doba - zcela nová výrobní společnost
  • Místo pracoviště: Pardubice