Nabídka práce > Specialista obalových materiálů

Specialista obalových materiálů

Náplň práce

Pohybujete se v oblasti obalových materiálů? Máte zkušenost jako technolog v tomto oboru? Baví Vás logistika?

Hledáme člověka, který bude posilou pro našeho klienta a bude mít na starost:

- Návrh a zajišťování jednotlivých druhů balení v rámci projektů
- Vypracování technického zadání pro vývoj obalů a kontrolu/optimalizaci vývoje obalu
- Provádění oponence navržených obalů
- Provádění validace prvního sériového kusu pro výrobu sériových obalů
- Zpracování technického zadání pro sériovou výrobu obalu
- Poptávání sériové dodávky obalů
- Vytváření podkladů pro výběrové řízení obalovin a kontrola ceny pro objednávku
- Spolupráci při tvorbě logistického konceptu za oblast balení
- Vytváření výrobní dokumentace (balící předpisy), normy (oblast balení) a provádění jejich implementace do SAP

Pracovní náplň je určitě pestrá. Teď už nám stačí jen Víš životopis!

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Zkušenost v logistice - automotive výhodou
- Znalost práce na PC - SAP, MS Office
- Znalost specifických požadavků zákazníků VW, ŠA, TPCA, GM a BMW (výhodou
- Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené 13. a 14. plat Dotované stravování Pružná pracovní doba Cafeteria
  • Místo pracoviště: Nymburk