Nabídka práce > Řezač ZNOJMO mzda až 38 tisíc

Řezač ZNOJMO mzda až 38 tisíc

Náplň práce

Pro významnou společnost, zabývající se výrobou netkaných textilií hledáme zaměstnance na pozici řezače.

PŘI ALOKACI PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ!

Jste zodpovědný a máte technické myšlení? Rádi byste vedli malý kolektiv zaměstnanců? Tak hledáme právě Vás!

Na této pozici budete:
- obsluhovat řezačku
- odpovídat za správné balení a značení výrobků dle standardů
- provádět vizuální kontrolu

Požadavky

- ochota pracovat 12 hodinové směny
- SŠ, SOŠ technického zaměření výhodou
- technické myšlení
- znalost práce na PC
- praxe s obsluhou automatického, poloautomatického zařízení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 36000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 10 % měsíční prémie - 13. mzda - příspěvek na obědy 55% - penzijní připojištění odměna při výročí - příspěvek na dovolenou - bezúroční půjčky pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Znojmo