Nabídka práce > VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR, automatizace

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR, automatizace

Náplň práce

Hledáš práci v konstrukci, ale brzdí Tě neznalost anglického jazyka?
Ale jsi samostatný, máš rád nové výzvy, rád jsi u zrodu nového produktu a následné realizace?
Chceš se ve své kariéře posunout dopředu?

Mít na starosti kompletně NOVÝ PROJEKT?
* Hledáme kreativní, nadšené konstruktéry, kteří pracují v programech 2D/3D CAD ...
* Zároveň se nebojí spolupráce při výrobě a realizaci zařízení.
* Vytvoří si vlastní tým konstruktérů.

Požadavky

* Středoškolské/vysokoškolské vzdělání strojní
* Práce ve 2D/3D CAD
* Alespoň základy anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Přátelské pracovní prostředí * Teambuildingové aktivity * 5 týdnů dovolené * Sick days * Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod