Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Technologa? Znáte prostředí automotive? Nebojíte se mluvit anglicky?

Pojďte to zkusit s námi! Vaší náplní práce bude:

- Zajištění přípravy výrobních procesů, postupů, tvorby norem a layoutů v rámci přípravy projektu napříč celým procesem
- Organizace a koordinace členů industrializačních týmů v rámci daného projektu
- Vedení příslušné dokumentace k svěřené problematice
- V rámci přípravy projektů zajištění strojně – technologické dodávky dle technické specifikace a podílení se na tvorbě jejich specifikace a validace.
- Řízení optimalizací předepsaných postupů, kontrole jejich dodržování, realizaci změn vyplývající ze změn v projektu a ve fázi po SOP
- Spoluvytváření proces flow a koordinace tvorby layoutů a logistických procesů daného projektu od samotného návrhu po finální stavbu výrobního procesu a předání do sériové výroby

Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- Min. střední odborné vzdělání technického směru
- Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů výhodou
- Angličtina pro denní komunikaci
- Uživatelskou znalost MC Office
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Firemní vzdělávání - Závodní stravování - Benefitní program Cafeterie - 5 týdnů dovolené - Příjemné pracovní prostředí - Práce v jednosměnném provozu
  • Místo pracoviště: Jičín