Nabídka práce > ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU/ TEPLICE

ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU/ TEPLICE

Náplň práce

Máte praxi jako účetní a mluvíte anglicky? Pokud chcete být oporou společnosti, která možná pomohla vyrobilt čistý vzduch i u Vás doma nebo v kanceláři, budeme rádi, když se nám ozvete :-).

Náplň práce:
* vedení účetní agendy - účtování faktur, banky, majetek, vyúčtování služebních cest, inventury apod.
* vedení hotovostní pokladny
* postupné převedení účetnictví k internímu zpracování
* zavádění dokladů do firemního systému
* administrativa, reporting
* spolupráce s účetní kanceláří
* spolupráce s bankou

Požadavky

Splňujete naše kritéria? To si můžete ověřit níže:

* předchozí souvislá praxe ve vedení podvojného účetnictví minimálně 2 roky
* MS OFFICE - kontingenční tabulky
* ochota cestovat - zaškolení probíhá v Německu
* SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru

* JELIKOŽ JE NAŠE SPOLEČNOST V ZAČÁTCÍCH, MÁTE VELKOU MOŽNOST SE POSTUPNĚ VYPRACOVAT NA VYŠŠÍ POZICI!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kromě velké šance na kariérní růst se u nás můžete těšit na: * 26 dní dovolené * flexibilní pracovní dobu s pevnou složkou * týmovou atmosféru * roční bonus (až 50% z průměrné měsíční mzdy) * moderní a čisté pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Teplice