Nabídka práce > ASISTENT NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ

ASISTENT NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

Příležitost (nejen) pro absolventy, kteří mají zájem pracovat v oddělení nákupu, pod vedením zkušeného manažera, ve společnosti na Ústecku :-). Jste-li administrativně zdatní a hovoříte plynule anglicky, mohla by Vás pracovní příležitost asistenta zaujmout.

Náplň práce:
* budete se podílet na realizaci výběrových řízení dodavatelů a komunikovat s nimi
* dobré dodavatele se naučíte sami vybírat, stejně tak řešit i případné reklamace
* přičichnete si k základům logistiky - tvorbě balících listů, CMR atp.
* budete spolupracovat s celní agenturou
* značit a balit zboží k expedici, zajišťovat a dohlížet nad vykládkou/ nakládkou
* připravovat podklady pro hlášení Intrastat
* reportovat vedoucímu nákupního oddělení

Požadavky

* ukončené min. SŠ vzdělání (v technickém oboru výhodou, ale nikoliv podmínkou)
* zkušenost na podobné pozici je vítána
* podmínkou je dobrá znalost AJ slovem i písmem
* aktivní přístup, chuť na sobě pracovat
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zaučení na pozici pod vedením zkušeného manažera nákupu * pestrou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu * zajímavé platové ohodnocení (měsíční odměna podle výkonu, 13. plat po zapracování) * flexibilní pracovní dobu * další profesní
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem