Nabídka práce > TECHNIK SE ZAMĚŘENÍM NA PRODEJ A PODPORU ZÁKAZNÍKŮ

TECHNIK SE ZAMĚŘENÍM NA PRODEJ A PODPORU ZÁKAZNÍKŮ

Náplň práce

Jste kovaní technickým prostředím a znalostmi? Nebojíte se komunikovat s lidmi a máte obchodní talent? U nás můžete uplatnit obojí, stejně, jako dobrou angličtinu či němčinu, na pozici technicko obchodního zástupce, zaměřeného na prodej a podporu našim zákazníkům.

Náplň práce:
* budete se pohybovat v oblasti dopravy sypkých hmot
* komunikace se stávajícími zákazníky a zahraničními kolegy v rámci skupiny na denní bázi
* hledání vhodných technických řešení a podpora jejich realizace postupné rozšiřování portfolia zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí

Požadavky

* minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru (orientace ve výkresech, layoutech, schopnost zaměření a zakreslení pozice stroje nebo celé linky)
* minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
* podmínkou je znalost AJ nebo NJ slovem i písmem, další jazyky jsou výhodou
* zájem o prodej technického sortimentu, přičemž předešlá zkušenost s ním je velkou výhodou
* ochota cestovat v rámci střední Evropy
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příjemné pracovní prostředí * 5 týdnů dovolené * provizní systém odměn * po zapracování 13. plat * vlastní plánování času, velkou část pracovní doby je zapotřebí strávit u zákazníků * využití odbornosti a pestrosti technického oboru * příspěvek na
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem