Nabídka práce > ZKUŠEBNÍ INŽENÝR, České Budějovice

ZKUŠEBNÍ INŽENÝR, České Budějovice

Náplň práce

Hledáme kandidáta, který bude mít zájem se podílet na vývoji a testování výrobků pro automotive průmysl.
Velmi zajímavá práce, mladý kolektiv a super benefity je to, co Vám můžeme nabídnout na pozici ZKUŠEBNÍ INŽENÝR!

Náplň práce:
Testování výrobků pro automobilový průmysl
Definice zkušebních parametrů a měřících postupů, plánování a vyhodnocování testů, sledování nákladů
Tvorba a prezentace zkušebních zpráv
Komunikace s interními i externími zákazníky, zákaznická podpora
Řešení problémů, analýzy, podpora akvizic

Požadavky

VŠ technického směru nebo SŠ + min. 3 roky praxe
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
Schopnost práce v týmu, samostatnost,
Schopnost pracovat na více projektech současně
Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě) - čtvrtletní a roční prémie/čvtrtletní až 3 000 Kč a roční 0-6% z roční mzdy - podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc - bonus za práci bez abse
  • Místo pracoviště: České Budějovice