Nabídka práce > PERSONALISTA/-KA

PERSONALISTA/-KA

Náplň práce

Staň se součástí PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ ve výrobní společnosti!

Hledáme šikovného člověka, který má dobré komunikační a organizační schopnosti a znalosti v oblasti personalistiky.

Možná jste to právě VY!

Co na Vás čeká:
- Zaškolování nových zaměstnanců
- Vedení personální agendy
- Komunikace s kmenovými i agenturními zaměstnanci
- Spolupráce s agenturami práce
- Příprava dokumentů pro různé instituce

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Zkušenosti v personalistice minimálně 1 rok
- Mírně pokročilá znalost AJ
- Praxe v pracovní agentuře velkou výhodou
- Znalost pracovního práva
- Pokročilá znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 23000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat ve výši 110% - 25 dní dovolené - Náborový příspěvek 20.000 Kč - Příspěvek na dopravu 3Kč/Km - 3 dny Sickday - Benefitní Sodexo flexipas karta - Multisport karta - Cizojazyčné kurzy
  • Místo pracoviště: Klatovy