Nabídka práce > Senior JavaScript Developer

Senior JavaScript Developer

Náplň práce

* Vývoj uživatelského rozhraní pro zpracování velkých objemů dat s analytickým a reportingovým nástrojem

* Navrhovat nové funkce stávajících produktů

* Hlavně kódovat v React, ECMA
* Navrhovat a přispívat k rozvoji Analytical GUI Frontend

Budeš pracovat s:
* JavaScript, ECMA 6, React, Bootstrap, Flux, Saas
* Standardní nástroje jako JIRA a GIT
* Linux

Požadavky

* Komerční zkušenosti s vývojem UI (Bootstrap)

* Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

* Budeš pracovat na monitorovacím produktu, který se vyvíjí zhruba 1 rok
* Práce v týmu plném optimistických lidí, kteří pracují tvrdě, ale také se baví tvrdě :)
* Možnost Home Office (záleží na senioritě zaměstnance)
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Sickdays
* Očkování
* Možnost denně využívat AJ - jazykové kurzy
* Firemní snídaně
* Bezúročné půjčky
* ... a mnoho dalších :)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek