Nabídka práce > Assistant obchodního oddělení

Assistant obchodního oddělení

Náplň práce

• Hledáte brigádu nejen při studiu, potřebujete přivýdělek nebo získat praxi?
• Obohaťte náš tým, hledáme brigádníky do obchodního oddělení na pozici Assistant.
• Náplní práce je oslovování budoucích klientů s nabídkou ekonomického zpravodajství prostřednictvím unikátního aplikačního řešení (komunikace probíhá emailovou a telefonickou formou) a také administrativa spojená s péčí o naše stávající klienty. NEJEDNÁ se o tele-marketing, ani práci v call-centru.
• Získáte cenné dovednosti a zkušenosti v obchodní komunikaci, ve vyhledávání dat o firmách, drobných analýzách, velmi dobrou orientaci v ekonomickém prostředí a byznysu ČR.
• Nabízíme flexibilní pracovní dobu, přizpůsobenou Vašim možnostem. Odměnu 120 Kč/hod.
• Očekáváme schopnost komunikace po telefonu a e-mailu, vstřícné a milé vystupování, schopnost samostatně uvažovat a nebát se nových výzev.
• ČIANEWS působí na trhu od roku 1997 a vizí společnosti je prostřednictvím zpravodajství pomáhat růstu byznysu svým čtenářům, zjednodušit čtenářům orientaci na trhu a to vše zprostředkovat elektronickou formou. Schopný tým redaktorů i obchodníků pomáhá tuto vizi naplňovat. Na trh přinášíme zpravodajství obsahující Informace důležité pro podnikání, náš čtenář získá dokonalý přehled o dění v jeho oboru, je krok před konkurencí.
Staňte se součástí našeho týmu, CV zasílejte na personalniobchod@cianews.cz.

Informace o pozici

  • ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 120 Kč / hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 8