Nabídka práce > GL specialista s flexibilní pracovní dobou

GL specialista s flexibilní pracovní dobou

Náplň práce

Tvou náplní práce bude zodpovědnost za zpracování účetních operací jdoucích do hlavní klihy, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou, účtování platebního styku- vydaných a přijatých faktur, přeceňování kurzových rozdílů, příprava cash-flow, forecastů a reportů, zodpovědnost za účtování Treasury a Intercompany operací a další účetní aktivity. Můžeš vykonávat všechny tyto činnosti nebo se podílet pouze na některých z nich.

Požadavky

Pokud chceš u nás pracovat, je třeba mít alespoň roční pracovní zkušenost na obdobné pozici, jejiž náplní byla některá ze zmíněných aktivit. Pokud jsi na seniornější úrovni a máš již několikaletou pracovní zkušenost z účetnictví, budeš pro náš tým také velkým přínosem! Nabízíme Ti práce v mezinárodním týmu, který je složen z velké části ze zaměstnanců z různých státůkoutů světa, proto je třeba anglický jazyk na komunikativní úrovni minimálně B2. Velmi dbáme na firemní kulturu, a proto hledáme člověka pozitivně smýšlejícího, kterého baví práce s čísly, motivovaného a multikulturně založeného. Velmi vítána je předchozí pracovní zkušenost z centra sdílených služeb a Excelu.

Nabízíme

Mezi naše významné benefity patří tzv. rotační program, do kterého se můžeš po určité době přihlásit, a tím získáš možnost se profesně posunout v rámci organizace, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavate. Dalším benefitem je roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který můžeš uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí. Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené a další.

Pokud Tě tento inzerát zaujal a chceš se dozvědět více o nabízené pozici, zašli nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce a mi Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na nového kolegu, který rozšíří náš mezinárodní tým!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek