Nabídka práce > Krupiér Trainee (kurz ZDARMA)

Krupiér Trainee (kurz ZDARMA)

Náplň práce

Co vás čeká:
- Krupiérský kurz! – své budoucí zaměstnance vše naučíme!

Po zaučení budete:
- organizovat hry na všech druzích hracích stolů, které jsou spojené s dokonalou znalostí pravidel hry
dohlížet nad regulérností her (Texas Hold’em, American Roulette, Black Jack,…)
- zodpovídat za zajištění vysoké úrovně zákaznických služeb

Požadavky

chuť se učit
profesionální společenské vystupování a spolehlivost
manuální zručnost, pohotovost a rychlost
nadšení pro práci a časovou flexibilitu
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost pro práci v noci
základy AJ

Nabízíme

po zaučení máte jisté místo na HPP s velmi zajímavým finančním ohodnocení včetně bonusů, příplatků a hodnocení výkonu
příjemné prostředí moderního casina
profesní a mzdový růst uvnitř dynamicky se rozvíjející společnosti

Informace o pozici

  • Rebuy Stars
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Plat: 22500-37500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Občerstvení na pracovišti, stravenky
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Na Příkopě 852/10, Praha