Nabídka práce > Umíš Nette nebo Laravel? Přidej se k našemu týmu zkušených PHP vývojářů!

Umíš Nette nebo Laravel? Přidej se k našemu týmu zkušených PHP vývojářů!

Náplň práce

Budeš pracovat na webovém portálu, jehož vývoj začíná úplně od nuly. Cílem je postavit robustní a funkční web pro významného klienta.

* Budeš dělat vývoj webových aplikací pod frameworkem Nette
* Budeš pracovat na zcela profesionálních aplikacích, které zákazníkovi přivádějí skutečnou přidanou hodnotu
* Pracuje se s přesným zadáním, které zadává senior developer, který také práci po tobě vyhodnotí a schválí
* Při ladění a při drobných úpravách se budeš účastnit schůzek s klientem
* Práce je ideálně na plný úvazek, ale existuje možnost i na poloviční po domluvě
* Pokud chceš, můžeš část pracovního týdně strávit na Home Office

Požadavky

* Zkušenost na úrovni alespoň jednoho doloženého webového projektu - Nette, nebo jiný MVC framework,
* Angličtina na úrovni "být schopen se domluvit písemně",
* Spolehlivost, učenlivost, důraz na detail.

Výhoda pro tebe bude:

* Znalosti Javascriptu a stylování na pokud možno slušné úrovni, zkušenosti s knihovnou Bootstrap,
* Orientace v PHP 5.3+ a OOP,
* Schopnost práce v Linuxu na úrovni samostatné práce pod občasným dohledem.

Nabízíme

* Kancelář v centru Brna,
* Můžeš si vybrat mezi zaměstnáním na úvazek a prací na ŽL,
* Pracoviště pro programátora: 2x 24" monitor, PC s OS linux dle tvé volby a preferencí, možnost vybrat si vlastní klávesnici a myš, možnost využít licenci na IDE WebStorm / PHPStorm,
* Výukové materiály k dispozici - můžeš si objednat libovolnou literaturu nebo online kurz k tématu, které budeš řešit
* Chtěl bys v práci spát? - v práci možnost "dát si dvacet"
* Pravidelné měsíční pivo pro podporu kreativních nápadů
* Hlad? - Pravidelná várka mozkových nutrientů: kafe, čaj, filtrovaná voda, čerstvé ovoce, oříšky.
* Využiješ profesionální vývojový workflow včetně testů a moderních nástrojů,
* Budoucí práce na zajímavých projektech, a to i pro zahraniční klienty - U.S., Nizozemí, Irsko, Francie, Německo - využiješ svoji angličtinu naplno,
* Školení Nette u Davida Grudla, pokud jej tedy již nemáš za sebou.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek