Nabídka práce > OPERÁTOR/KA VÝROBY

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Náplň práce

Dílčí výrobní operace při zakončování optických propojovacích kabelů.
Odvíjení a stříhání kabelů, příprava kabelů na jejich zakončení, stripování izolace.
Kompletace, lepení, vytvrzování a leštění optických konektorů různých typů a provedení.
Testování, měření a balení hotových výrobků aj.

Požadavky

Základní vzdělání, vyučen (jemný mechanik apod.), nebo SŠ.
Vhodné pro ženy.
Nutná manuální zručnost, trpělivost, systematičnost a pečlivost.
Schopnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

Práci na HPP,DPP.
Pracovní doba od 7.00-15.30 hod. (po-pá)
benefity (stravenky 100 Kč, vzdělávací kurzy, jiné.
Odpovídající platové ohodnocení - podle kvality a přístupu k práci, motivační kariéra.
Svoz od metra Opatov a zpět.
Zaměstnance zaškolíme.

Informace o pozici

  • RLC Praha a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 100 Kč stravenky
  • Vhodné pro: ženy manuálně zručné, trpělivé, systematické a pečlivé
  • Místo pracoviště: Popovičky 100, Říčany u Prahy, svoz od metra Opatov a zpět