Nabídka práce > Paralegal, student 4.- 5. ročníku právnické fakulty

Paralegal, student 4.- 5. ročníku právnické fakulty

Náplň práce

BERNARD LEGAL, s.r.o., advokátní kancelář s českou i mezinárodní klientelou a specializací na obchodní právo, pracovní právo a právo nemovitostí hledá na pozici paralegal studenta 4. – 5. ročníku právnické fakulty, a to na částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu). Kandidát by měl mít živý zájem o platné právo.
V naší kanceláři najdete nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí na metru v samém centru Prahy, slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem.šné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem. Výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia.
Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zašlete prosím e-mailem na office@bernard-legal.cz.

Požadavky

student 4. – 5. ročníku právnické fakulty
velmi dobrá znalost AJ
znalost dalšího jazyka výhodou
částečný pracovní úvazek (2 – 3 dny v týdnu)
kandidát by měl mít živý zájem o platné právo.

Nabízíme

nadstandardně zařízené a přátelské pracovní prostředí
práce v samém centru Prahy na metru
slušné a korektní vztahy s nadřízenými a respekt k Vašim studijním povinnostem
výhodou je i možnost práce v různých právních oblastech a perspektiva pokračování spolupráce i po ukončení Vašeho studia

Informace o pozici

  • BERNARD LEGAL,s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: anglický
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Praha 1