Nabídka práce > Montážní technik

Montážní technik

Náplň práce

Realizace elektroinstalací od tahání kabeláže, po osazování koncových prvků

Instalace rozvaděčů

Instalace chytrých domácností

Instalace kamerových a zabezpečovacích systémů

Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

Instalace rekuperací

Instalace tepelných čerpadel

Instalace a oživování klimatizací

Propojování jednotlivých prvků mezi sebou

Požadavky

SŠ, VŠ nebo vyučení v oboru elektro, vodo-topo

Schopnost orientace v technické dokumentaci výrobců

Manuální zručnost a logické myšlení

Pečlivost, cit pro detail, zodpovědnost

Týmový hráč, který se ničeho nebojí

Samostatnost a schopnost samostatných rozhodnutí

Kritické myšlení

Dobré organizační vlastnosti, systematičnost

Vyhláška 50 paragraf 6 výhodou

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Zkušenosti ve stavebnictví výhodou (v jakémkoliv oboru stavebnictví)

Nabízíme

Práci na HPP, dohodu nebo ŽL (co ti bude víc vyhovovat)

Finanční ohodnocení závislé na výkonu – není omezen výdělek.

K dispozici mobilní telefon, služební auto

Možnost neplaceného volna

5 týdnů dovolené

Odborné vzdělávání a získávání soft skill

Super zázemí a kolektiv

Informace o pozici

  • New Home Invest s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno