Nabídka práce > DĚLNÍK V ArcelorMittal až 35 000Kč

DĚLNÍK V ArcelorMittal až 35 000Kč

Náplň práce

Společnost ArcelorMittal Ostrava a.s. je největší ocelářškou společností v ČR, která už od roku 1951 dává lidem v MS kraji práci. Pracujte i vy tam, kde je bezpečnost pracovníku na prvním místě. Neváhejte se ozvat.

Práce v třísměnném nebo nepřetržitém režimu - 8 hodinové směny (2 ranní, 2 noční, 2 odpolední a 2 volné dny)

Nástup IHNED

Požadavky

- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- jeřábnický průkaz výhodou, ne nutností
- vazačský průkaz výhodou, ne nutností
- svářečský průkaz výhodou, ne nutností
- paličský průkaz výhodou, ne nutností
- VZV průkaz výhodou, ne nutností

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 26000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - základní mzda 127 až 160 Kč/hod. - příplatek za noční směny 22 Kč/hod. - příplatek za víkend 35 Kč/hod. - příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod. - příplatky za riziko 7,20 až 12 Kč/hod. - týden dovolené navíc
  • Místo pracoviště: Ostrava