Nabídka práce > KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY – ČESKÁ REPUBLIKA

KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKY – ČESKÁ REPUBLIKA

Náplň práce

Hledáme do týmu spolehlivé a komunikativní kolegy, kteří se nebojí mluvit se zákazníky po telefonu a chtějí se podílet na rychle se rozvíjejícím projektu Brasty.

Co budete dělat?
- pečovat o zákazníky z České Republiky
- analyzovat trh a konkurenci, tvořit návrhy na rozvoj a zlepšování s následnou realizací
- starat se o to, aby se e-shop rozvíjel

Požadavky

Co budete k práci potřebovat:
- výbornou znalost gramatiky českého jazyka slovem a písmem
- znalost mentality obyvatelstva a jeho zvyklostí v České Republice
- aktivní uživatelskou úroveň práce na PC
- profesionální vystupování
- časovou flexibilitu

Nabízíme

Co nabízíme:
- samostatnou práci, ve které můžete volně uplatnit své nápady
- opravdový kariérní postup – příležitost stát u vstupu firmy na nový trh
- mladý kolektiv plný přátelských lidí
- finanční odměny za dobře odvedenou práci
- dotované obědy, nápoje a občerstvení na pracovišti
- práci na HPP kousek od centra Olomouce
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Brasty Group s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek