Nabídka práce > Tanečnice

Tanečnice

Náplň práce

Martina’s Agency hledá nové tváře (18+ dívky, slečny, paní i maminky na MD) se zájmen o tanec. Zaměřujeme s na začínající tanečnice i úplné nováčky.
Je ti více než 18 let? Ráda se bavíš? Jsi společenská možná tak trochu exhibicionistka? Úsměv máš skoro pořád na tváří a s tanečním parketem se loučíš při východu slunce? Láká tě procestovat svět nebo jen část z něj a přitom poznávat nové lidi?
Odpověděla jsi na tyto otázky ANO…? V tom případě jsi tady správně! A práce tanečnice je pro tebe jako stvořená!
V případě zájmu nás neváhej kontaktovat na jeden z uvedených kontaktů a domluv si osobní pohovor:
+420 739 523 930 (tel., Whatsapp, Viber)
e-mail: info@artinasagency.com
facebook: Martina’s Agency
webová stránka: www.martinasagency.com
V žádném případě se nejedná o erotické služby. Prosíme o zdržení se rýpavých komentářů, nebudeme na ně reagovat.

Požadavky

• plnoletost
• osobní pohovor (Praha, Ostrava)
• zodpovědnost
• sebeprezentování na vysoké úrovni
• dbát jak o svůj zevnějšek, tak i o duši
• abys byla alespoň trochu pohybově nadaná – výhodou cit pro rytmus a hudbu
• znalost minimálně jednoho světového jazyka (Aj, Nj)
• chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

• velice zajímavé výdělky
• práce bude tvým koníčkem
• cestování - možnost práce v zahraničí
• nová přátelství
• získání sebejistoty
• časovou volnost
• kurzy zajišťované odborníky z oboru ( vizážistky, choreografky)

Informace o pozici

  • Martina's Agency
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží