Nabídka práce > ZÍSKEJ PRÁCI V OBORU ELEKTRO, KTERÁ TĚ BUDE BAVIT!

ZÍSKEJ PRÁCI V OBORU ELEKTRO, KTERÁ TĚ BUDE BAVIT!

Náplň práce

Náplní tvé práce bude servis drobné elektroniky

Požadavky

Ničeho se neboj, vzdělání v oboru není třeba. Stačí nám pouze tvá pracovitost a zručnost. Vše, co budeš při své práci potřebovat, Tě naučíme při vstupním školení.

Nabízíme

Společný fotbal a volejbal nejsou jediným benefitem:

-základem je jistý příjem 17 500 Kč a smlouva na HPP ve stabilní společnosti
-možnost růstu na vyšší pozici se mzdou až 22 000 Kč
-3000 Kč za Vámi doporučeného zaměstnance
-dotované stravování - velký výběr z až šesti jídel, kdy nejdražší stojí 24 Kč. Pochutnáš si :-)
-pracovat budeš v moderní hale, kde rozjíždíme nový provoz
-týden dovolené navíc je u nás samozřejmostí
-ke každému zaměstnanci přistupujeme jako k osobnosti- v rámci společnosti budeš růst jak po profesní, tak osobní rovině

Přesvědč se o všem na vlastní kůži! Zašli nám svůj životopis e-mailem na pcz@manpower.cz nebo nám zavolej na 558 272 838, či se s životopisem zastav na naší pobočce na adrese 28. října 41, Ostrava.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 17 500 Kč až 22 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek