Nabídka práce > HR MANAGER [zajímavé mzdové ohodnocení]

HR MANAGER [zajímavé mzdové ohodnocení]

Náplň práce

- Kompletní vedení HR procesů
- Nastavení HR strategie
- Vedení HR oddělení
- Motivace zaměstnanců, vzdělávání
- Hodnocení výkonu, příprava motivačních systémů
- Pracovně-právní legislativa
- Personální administrativa
- Interní předpisy a legislativa managementu kvality z hlediska lidských zdrojů

Požadavky

- VŠ, SŠ vzdělání
- Zkušenosti v oblasti lidských zdrojů na manažerské pozici
- Znalost výrobního prostředí a korporátního zázemí výhodou
- Zkušenosti s řízením kolektivu
- Angličtina na komunikativní úrovni
- MS Office
- Samostatnost, spolehlivost, nasazení a orientace na výsledek
- Přirozená autorita a charismatická osobnost s vynikajícími komunikačními dovednostmi

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
- Zázemí jedné z nejrenomovanějších společnosti v zemi
- Perspektivní práce v mezinárodním prostředí
- Škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, kafeterie, sick days, pružná pracovní doba)
- Možnost rozvoje a vzdělávání
- Lokalita: Mohelnice

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek