Nabídka práce > Konstruktér v jedničce na evropském trhu

Konstruktér v jedničce na evropském trhu

Náplň práce

- návrh a vývoj výrobků pro vybavení interiéru

- tvorba výkresové dokumentace

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického/strojírenského směru

- znalost AJ výhodou

- znalost konstrukčních programů (SolidWorks, TopSolid,...)

- zkušenosti s tvorbou výkresové dokumentace (dřevo, plast, kov)

- zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

- zázemí české jedničky na trhu

- moderní prostředí

- přátelský kolektiv

- zajímavé finanční ohodnocení

- řada firemních benefitů (příspěvek na stravování, kurzy cizích jazyků, ...)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete životopis s fotografií v českém jazyce, rádi si s Vámi o všem blíže pohovoříme.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek