Nabídka práce > HR generalista [atraktivní mzda + benefity]

HR generalista [atraktivní mzda + benefity]

Náplň práce

Pracovní náplň:
- Nábor zaměstnanců
- Odměňování
- Mzdová agenda - znalost nutná
- Participace na vzdělávání zaměstnanců
- HR administrativa a reporting
- Poradenství, pomoc a podpora řadových zaměstnanců v obecných otázkách oblasti HR
- Spolupráce na denních operativách a projektech
- Pracovně - právní legislativa
- Práce v informačních systémech, správa zaměstnaneckých složek a dat

Požadavky

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
- Praxe v oblasti HR a obecná orientace v HR oblastech
- Znalost mzdové problematiky
- Pokročilá práce na PC
- Stresuodolnost, analytické myšlení, pečlivost, smysl pro detail a dokončování úkolů
- Samostatnost, sebemotivace, vysoká míra odpovědnosti za samostatnou práci
- Schopnost správného určování priorit a přidaných hodnot práce
- Proaktivní, energická, komunikativní osobnost se smyslem pro podporu a pomoc

Nabízíme

Nabízíme:
- Zázemí renomované společnosti
- Velmi atraktivní mzdové ohodnocený a bonusy
- Mimořádnou zodpovědnost a důležitost pracovní role
- Možnost kariérního růstu, participace na zajímavých projektech
- Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, sick days, stravenky, příspěvky na živ./penz. pojištění a další)
- Lokalita: Lázně Kynžvart

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek