Nabídka práce > Hledáme Technika oprav v elektrotechnické výrobě

Hledáme Technika oprav v elektrotechnické výrobě

Náplň práce

- Řídí se výrobním plánem, technologickými a QA předpisy a pokyny vedoucího

- Analyzuje a opravuje závady na deskách plošných spojů zjištěné na testu

- Testuje finální výrobky na příslušném testu.

- Vede předepsané záznamy

- Směnnost: dvousměnný provoz (6:00 – 14:15 a 13:45 – 22:00)

Požadavky

- Znalost elektrických součástek a jejich veličin: Odpor, kapacita, indukčnost. Schopnost praktického využití jejich vlastností v elektrických obvodech.

- Znalost souvisejících a přidružených veličin (souvislost s vysílací technikou, výkonovou a silovou elektronikou, optoelektronikou, regulační technikou)

- Polovodičové součástky – vlastnosti, charakteristiky, použití

- Základní znalost rozvodů elektrických sítí pro malé a nízké napětí (do 230V), bezpečnost práce s elektrickým napětím

- Základy automatizace (logické obvody, logické funkce, číslicová technika, komunikace a sběrnice, regulátory veličin – akční členy), znalost integrovaných obvodů.

- Procesory: Znalost obvodového zapojení obecně, programování.

- Měřící technika: Znalost funkce základních měřících přístrojů – voltmeter, ampérmetr, čítač, osciloskop, základní praxe v měření a vyhodnocování naměřených hodnot.

- Praxe ve výrobě a návrhu elektronických sestav

Nabízíme

- Roční valorizace mezd

- Čtvrtletní bonusy

- Příspěvěk zaměstnavatele na závodní stravování, kafetérii, volnočasové aktivity

- 5 dní dovolené navíc po 1. odpracovaném roce

- Firemní akce

- Náborové příspěvky

- Odměny při životních a pracovních jubileích

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek