Nabídka práce > Trenér ve výrobě

Trenér ve výrobě

Náplň práce

Kandidát:

  • vede přidělenou část směny a je povinen seznámit se s celou správní činností v rámci změny / evidence

  • ukládá výrobní úkoly podřízeným zaměstnancům

  • podílí se na opatřeních vedoucích ke splnění výrobních úkolů a dodržování zásad BOZP

  • iniciuje opravy strojů a zařízení jemu přidělené části výrobní linky a podílí se na odstraňování poruch výrobního zařízení po organizační stránce

  • spolupracuje s mistrem při vypracovávání pracovních posudků zaměstnanců, měsíčním hodnocení zaměstnanců a přidělování osobního ohodnocení

  • spoluorganizuje adaptační procesy nových zaměstnanců

  • řízení tréninku zaměstnanců ve spolupráci s trenéry

  • zpracovává dokumentaci systému řízení jakosti týkající se řízené oblasti

  • aktivně se účastní procesu neustálého zlepšování

  • kontroluje kvalitu vyráběných výrobků a dělá operativní nápravná opatření k zajištění požadované kvality

  • kontroluje přítomnost pracovního nářadí a odpovídá za řádné hospodárné využívání pracovních prostředků

  • informuje mistra v případě nezpůsobilosti procesu nebo když se vyskytnou neshodné díly

  • zajišťuje nouzovou strategii ve výrobě ve spolupráci s mistrem

  • zodpovídá za evidenci denní a měsíční docházky, evidenci přesčasů

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky

  • zkušenosti z výrobní společnosti (automotive výhodou)

  • základní znalost AJ nebo NJ

  • odolnost vůči stresu

  • komunikativnost

  • schopnost určovat priority

Nabízíme

  • Silná mezinárodní společnost, která poskytuje stabilní zázemí a možnost kariérního postupu

  • Plně hrazené stravné

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na dovolenou

  • Životní a úrazové pojištění

  • Zvýhodněné volání

  • Další vdzělávání a jazykové kurzy

  • Teambuildingove aktivity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek