Nabídka práce > Vrchní číšník-obsluha německy mluvících hostů

Vrchní číšník-obsluha německy mluvících hostů

Náplň práce

Obsluha hotelových hostů ve wellness rodinném hotelu v obci Schoeneck-Kottenheide v SRN. (Ferienhotel Haus am Ahorn, Hämmerling 12, D-08261 Schöneck/V., OT Kottenheide, Germany).

Pracovní cyklus 5 dní práce, 2 dny volno.
Cca. 160 hodin měsíčně.
Přesčasy pouze výjimečně - svatby..atd.

Hotel leží na úpatí Krušných hor, u běžeckých tras..

Požadavky

Dobrá znalost jazyka, spolehlivost, nealkoholik, příjemné vystupování + profesionalita.

Nabízíme

Zázemí rodinné firmy, vlastní zařízený byt zdarma !

Další informace

Podrobnosti na tel. +420/ 604 238 985

Informace o pozici

  • Haus am Ahorn
  • Zahraničí
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Německý
  • Plat: 10.50 € Brutto die Stunde
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zařízený byt vč.energií zdarma !!
  • Vhodné pro: Svobodné servírky nebo číšníky
  • Místo pracoviště: Schoeneck SRN