Nabídka práce > BUSINESS ANALYTIK

BUSINESS ANALYTIK

Náplň práce

Business Analytik pomáhá prakticky ve všech fázích vývoje. V analytické fázi budeš v přímém kontaktu s klientem a získávat podrobné informace o požadavcích. Také se Ti bude hodit schopnost dobře vyjednávat, argumentovat a nacházet řešení - ostatně jako u každého klienta. A navíc očekávej časté dotazy k Tvé dokumentaci ze strany vývojářů.

Požadavky

  • znalost UML a CASE nástrojů (např. Enterprise Architect)

  • analytické schopnosti

  • aktivní znalost anglického jazyka

  • všeobecný přehled v IT oblasti

  • pokročilé komunikační a prezentační dovednosti

  • schopnost vyjednávat a argumentovat

  • týmový hráč / týmová hráčka

Výhodou

  • zájem učit se nové věci

  • dobré technické znalosti zaměřené na MS/Monitoring a Virtualizaci

  • praxe s realizací informačních systémů a poradenským stylem práce, praktické zkušenosti s presales aktivitami

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí

  • lekce angličtiny s rodilým mluvčím, nebo českým lektorem

  • odborné vzdělávání

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • neformální akce s kolegy

  • práce na zajímavých projektech

  • příležitost realizovat vlastní nápady

  • možnost home office

  • firemní notebook nebo telefon

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek