Nabídka práce > DEVELOPER MOBILNÍCH APLIKACÍ + WEB

DEVELOPER MOBILNÍCH APLIKACÍ + WEB

Náplň práce

Tvým úkolem se bude starat o mobilní a webový vývoj (PHP / SQL / CSS / HTML5 / JavaScript). Pracoval/a bys na zajímavých projektech v oblasti vývoje mobilních aplikací nejen pro klienty z finančního sektoru, a projektech z oblasti Smart Citties. Nejde o žádné dlouhodobé vývoje, ale práce na krátkodobých zakázkách, takže neustálá změna a hodně možností se neustále zlepšovat.

Navíc se i hodně naučíš, jelikož v týmu sdílíme best practise a neustále se zdokonalujeme.

Požadavky

  • znalost vývoje rozsáhlých mobilních multiplatformních aplikací na Framework PhoneGap / Apache Cordova / SDK lonic - zkušenost minimálně 3 roky

  • zkušenosti s návrhy uživatelského rozhraní

  • znalost HTML a JavaScript

  • orientace v problematice portálových a mobilních trendů

  • angličtina na komunikativní úrovni

  • komunikační a prezentační dovednosti

Výhodou

  • zkušenosti s programováním v Java a PHP

  • schopnost práce v týmu

  • neřídit se mechanicky neuačenými poučkami, upravit si např. metodiky podle vlastních potřeb

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí - opravdu lidský přístup, který poznáte už na první schůzce

  • lekce angličtiny s rodilým mluvčím, nebo českým lektorem

  • odborné vzdělávání v rámci týmu i externě

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • neformální akce s kolegy

  • práce na zajímavých projektech, které se neustále střídají

  • příležitost realizovat vlastní nápady

  • možnost práce z domova

  • stravenky

  • firemní notebook nebo telefon

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek