Nabídka práce > Specialista BOZP a PO

Specialista BOZP a PO

Náplň práce

- zajištění a koordinace BOZP na realizačních projektech
- odpovědnost za odhalení potencionálních rizikových situací, provádění proškolení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO (nástupní, periodické apod.)
- provádění, kontrola a zlepšování procesů v oblasti Bezpečnosti práce, Požární ochrany a Ochrany životního prostředí, vyhledávání a prevence zdravotních a pracovních rizik
- příprava strategie zajištění BOZP a následné řízení aktivit BOZP

Požadavky

- předchozí praxe v oboru ve výrobní společnosti podmínkou Osvědčení o odborné způsobilosti v prevenci rizik, dle zákona 309/2006 Sb.
- osvědčení o odborné způsobilosti v PO (TPO), dle zákona č. 133/1985 Sb.
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- praxe v oboru alespoň 3 roky
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- ohodnocení odpovídající náročnosti pozice + systém zaměstnaneckých výhod
- systém firemního vzdělávání a odborných školení
- služební auto i k osobnímu využití
- možnost realizace, rozvoj služeb BOZP a PO
- nástup dle dohody

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek