Nabídka práce > Inženýr/ka kvality v automotive

Inženýr/ka kvality v automotive

Náplň práce

Záleží, jakou máte dosavadní praxi a na jaké oddělení nakonec nastoupíte, ale obecně:

• Řešení kvalitativních problémů vzniklých při výrobě

• Vykonávání interních procesních auditů na přiděleném úseku výroby (v případě procesní kvality)

• Podílení se na vývoji produktu z hlediska kvality (v případě projektové kvality).

• Vyhodnocování nekvality a reporting, analýza neshodných dílů

• Zodpovědnost za sjednávání náprav

• Podílení se na výrobním programu (spoluúčast na tvorbě výrobní dokumentace, validace, vzorkování a uvolňování dílů)

Požadavky

· VŠ vzdělání nebo odpovídající praxe v oblasti kvality.

• Komunikativní angličtina.

• Praxe v oblasti zákaznické, výrobní, projektové či dodavatelské kvality výhodou.

• Znalost kvalitářských metodik a nástrojů.

• Mít jasno, proč chcete pracovat v kvalitě v automotive.

• Ochota pracovat v závodě lokovaném mimo Prahu (vlastní auto pro Vás bude výhodou)

Nabízíme

· Zázemí nadnárodní společnosti

· Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou

· Příspěvek na dojíždění

· 6 týdnů dovolené

· Výrobní bonus

· Příspěvek na jazykové kurzy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek