Nabídka práce > TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV

TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Náplň práce

U této pozice se budete podílet na následujících činnostech:

- stanovení technologických podmínek pro pokovovací stroje a přilehlé pracoviště

- specifikace nových strojů a technologických zařízení

- technologické a konstrukčních oponentury nových výrobků

- přejímky nových zařízení

- návrhy na umístění výroby v daném úseku

- tvorba a správa výrobně-technologické dokumentace

- výběru dodavatelů technologických zařízení

- návrhy opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru

- min. 2 roky praxe v oblasti automotive

- zkušenost s vakuovou technikou

- komunikativní znalost AJ

- samostatnost v řešení úkolů, technické myšlení

- uživatelská schopnost práce na PC

- ochota vzdělávat se

Nabízíme

- zajímavou práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí

- motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

- nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

- možnost odborného a kariérního růstu

Nástup: Dohodou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek