Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP

SPECIALISTA BOZP

Náplň práce

Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky?
Rádi byste uplatnili své nabyté vědomosti v úspěšné mezinárodní společnosti? V tom případě neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Na pozici SPECIALISTA BOZP budete mít na starosti:

* kontrolu dodržování BOZP a PO
* řešení pracovních úrazů
* odpovědnost za elektrická zařízení
* spolupráci při zavádění nápravných opatření
* provádění vstupních a periodických školení

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* zkušenosti s působením na obdobné pozici min. 2 roky
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Technik požární ochrany nebo odborná způsobilost v požární ochraně dle zákona č. 133/1985 Sb.
* Odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 sb.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 5 týdnů dovolené * prémie * flexibilní pracovní doba * příspěvky na penzijní a životní pojištění * pravidelné navyšování mzdy * závodní stravování * vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Ostrava