Nabídka práce > ASISTENT VÝROBY

ASISTENT VÝROBY

Náplň práce

Hledáme profíka - TECHNOLOGA!

V naší společnosti TECHNOLOG spolupracuje na zabezpečení informačního a technologického servisu pro výrobu, podílí se na definování potřebných parametrů strojů a zařízení, kontroluje a dává podklady ke zlepšení technologických procesů, podílí se na tvorbě technologických postupů a výkonnostních ukazatelů. Připravuje podklady pro výrobního specialistu. Úzce spolupracuje s mistry výroby.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe ve výrobní společnosti
* velmi dobré znalosti v oblasti výrobních technologií
* technický background
* AJ bude stačit na komunikativní úrovni
* dobrá znalost MS Office
* flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * stravenky v hodnotě 110 Kč * pružná pracovní doba * příspěvek na dopravu * teambuildingové aktivity * zdarma jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek