Nabídka práce > *** KONSTRUKTÉR /VEDOUCÍ PROJEKTŮ CAD***

*** KONSTRUKTÉR /VEDOUCÍ PROJEKTŮ CAD***

Náplň práce

- spolupráce při projektech či vedení projektů

- analýzy sestav dílů a zpracování funkčně relevantních výpočtů v CAD

- sestavení konstrukčního propojení mezi komponenty / sestavami dílů se zohledněním jejich funkcí

- technická koordinace prototypů

- správa dat v PDM a SAP systémech

Požadavky

- VŠ vzdělání strojní nebo elektro

- znalost práce s CAD, (Siemens NX (Unigraphics) výhodou)

- anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni

- zkušenosti s vedením menšího týmu lidí výhodou

- ŘP sk. B – výhodou

- znalost vývojových procesů v oblasti automotive výhodou

- organizační, kreativní a samostatná osobnost

Nabízíme

- mzdové ohodnocení od 35.000,- do 50.000,- Kč

- zázemí stabilní a prosperující společnosti

- motivující mzdové ohodnocení a měsíční bonusy

- možnost osobního a profesního rozvoje

- řada dalších benefitů (stravenky, dotovaná kantýna, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, rozvojový program atd.)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 35.000,- - 50.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek