Nabídka práce > Strojírenský projekant

Strojírenský projekant

Náplň práce

Člověk na pozici strojírenského projektanta bude zodpovědný za jednotlivé svěřené projekty od spoluúčasti na obchodní schůzce, přes samotnou projekční činnost až po předání technologie zákazníkovi a zaškolení obsluhy. Projektant se tedy bude účastnit obchodních schůzek se zákazníky, aby byl schopen lépe pochopit jejich požadavky a ty do projektu zapracovat. Bude i technickou podporou a bude školit obsluhu dodaného produktu u zákazníka, je tedy nutné počítat s občasnými služebními cestami do zahraničí (Slovensko, Rusko).

Požadavky

Co očekáváme:
- SŠ/VŠ ideálně strojírenský obor
- zkušenost s konstrukčním programem (AutoCAD, SolidWorks, SolidEdge, Catia, Inventor apod.)
- AJ na úrovni schopnosti projekční práce, technická AJ. Schopnost aktivně používat AJ výhodou.

Nabízíme

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu s měsíčním fondem odpracovaných hodin
- platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí
- měsíční prémie po zkušební době
- příspěvek na životní pojištění
- zázemí stabilní české společnosti
- odborná školení, např. na práci s konstrukčními programy, projektování

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek