Nabídka práce > účetní

účetní

Náplň práce

• Vystavování faktur, dobropisů
• Týdenní export faktur, pomoc při obtížích obchodnímu oddělení
• Archivace
• Kompletace dokladů pro měsíční uzávěrku DPH v návaznosti na svěřenou agendu
• Kontrola pohledávek, závazků a zůstatků na účtech
• Účtování banky

Požadavky

• Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
• Znalost účetní legislativy a podvojného účetnictví
• Dobrá znalost DPH
• Dobrá znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
• Praktické zkušenosti s vystavováním faktur
• Uvítáme (není podmínkou) znalost intrastatu, dodacích podmínek
• Výhodou znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
• Spolehlivost, samostatnost, přesnost a aktivní přístup

Nabízíme

• Práci v perspektivní a rozvíjející se společnosti
• Práci v menším a přátelském kolektivu
• Možnost profesního růstu
• Férové podmínky spolupráce, odpovídající mzda
• Práce na HPP, nástup možný dle dohody
• 5 týdnů dovolené
• Variabilní finanční bonusy
• Odměny při pracovních a životních jubileích
• Místo výkonu práce – výrobní závod Lány (Středočeský kraj)

Informace o pozici

  • Müller-Technik CZ s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Nj/Aj - mírně pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: ano
  • Vhodné pro: s praxí v oboru
  • Místo pracoviště: Lány