Nabídka práce > instruktor/učitel plavání vč. ubytování a stravy

instruktor/učitel plavání vč. ubytování a stravy

Náplň práce

Učitel plavání pro školní skupiny vč. pobytu na horách
6000 Kč - 8000,-Kč za pobyt, za více pobytů bonusy
Hledáme akreditované učitele plavání.

7DENNÍ POBYTY V KVĚTNU ČI ČERVNU

Máte zkušenosti s výúkou dětí v bazénu? Jste odhodlán/a naučit děti maximum doveností? Dokážete učit tak, aby děti voda bavila?

Pokud jste odpověděli na všechny předchozí otázky ANO a splňujete níže uvedené požadavky, budeme rádi, rozšíříte-li základnu našich učitelů plavání!

Požadavky

akreditace učitele plavání
zkušenosti s prací s dětmi
trestní bezúhonnost
kladný přístup k dětem a absolutní spolehlivost

Nabízíme

odměna 6000,-Kč - 8000,-Kč
vlastní hotelový bazén, vlastní pomůcky (pontony, potápky, žížaly a další...)
ubytování a stravování ZDARMA, možnost dopravy naším busem z Prahy a zpět

Informace o pozici

  • CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 6000 - 8000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Ubytování, stravování a doprava ZDARMA,
  • Vhodné pro: studenty, absolventy