Nabídka práce > Manager expedice

Manager expedice

Náplň práce

  • Vedení, hodnocení, školení a motivace podřízených zaměstnanců

  • Zabezpečování bezchybného chodu v oblasti expedice hotových výrobků

  • Kontrola a optimalizace skladových zásob, kontrola fakturace za logistické služby

  • Optimalizace logistických toků

  • Spolupráce na projektech

  • Komunikace s klienty

  • Reportování nadřízenému, mateřské společnosti

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Zkušenosti z oblasti logistiky, expedice a skladu ve výrobní společnosti podmínkou

  • Zkušenosti s vedením týmu podřízených

  • Angličtina - středně pokročilá úroveň (denní jednání)

  • Němčina - výhodou

  • Komunikativnost, preciznost, dobrý time management, flexibilitu, odpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí velké mezinárodní společnosti

  • Přátelský kolektiv

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném respektu

  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem

  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Roční bonus

  • Firemní akce

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní pojištění

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 50 000 - 90 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek