Nabídka práce > Hledáme super VEDOUCÍHO KVALITY !!!

Hledáme super VEDOUCÍHO KVALITY !!!

Náplň práce

Vaše zodpovědnost bude za:

  • vedení a motivace týmu inženýrů kvality

  • plánování lidských zdrojů a kapacit

  • dosažení cílů kvality

  • zvyšování kvality procesů

  • podporu práce kvality inženýrů a podpora uplatňování požadavků na kvalitu

  • plánování školení, odborný růst týmu, organizace zaškolení na nové požadavky zákazníků

  • kontrolu a podporu aplikací nástrojů včasného plánování (validační plány, DFMEA, apod.)

  • podporu týmu v používání nástrojů kvality (8D, Sigma...) pro řešení vývojových problémů

Požadavky

Co byste měli splňovat:

  • min SŠ s maturitou technického zaměření, obor kvality výhodou

  • umět vést, komunikovat a motivovat tým

  • mít angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyk je výhodou

  • mít zkušenosti z automobilového průmyslu v oblasti kvality, silná orientace na zákazníka

  • znát normy, metody a nástroje kvality v oblasti automobilového průmyslu

  • být odolný vůči stresu, mít vysoké pracovní nasazení

  • znalost práce s PC (Win, Office, atp.)

  • zájem o další vzdělávání a odborný růst

  • řidičský průkaz sk. "B"

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné mezinárodní automotive společnosti

  • pružnou pracovní dobu

  • motivující finanční ohodnocení a zajímavý bonusový systém

  • další nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další )

  • možnost odborného růstu

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Management, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek