Nabídka práce > ŠANCE PRO ABSOLVENTY - DĚLNÍK NA CLEAN ROOM

ŠANCE PRO ABSOLVENTY - DĚLNÍK NA CLEAN ROOM

Náplň práce

Montáž plastových nádob dle výkresové dokumentace.

Požadavky

- Minimálně vyučení, nejlépe technického směru.

- Praxe ve výrobě je výhodou, oceníme šikovné zámečníky, truhláře nebo řemeslníky.

- Vaší předností by měla být spolehlivost a manuální zručnost.

- Orientace ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme

- Můžete nastoupit ihned, nebo se s námi dohodnout na termínu, který Vám bude vyhovovat.

- Budete pracovat v čistém prostředí a příjemném kolektivu.

- Budete mít možnost svou práci důkladně poznat před samotnou výrobou v 2-3 měsíčním zaškolení.

- Kromě příjemného finančního ohodnocení můžete získat prémii 30% ZE základní mzdy.

- Na jídlo Vám budeme přispívat formou 80 Kč STRAVENKY.

- Pracovat budete přímo v Liberci.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek