Nabídka práce > Flexibilní práce z domova pro naše klienty

Flexibilní práce z domova pro naše klienty

Náplň práce

Jsme společnost Brigádo.cz s cílem pomáhat klientům dosahovat vyšších a efektivnějších čísel v online marketingu.
Co od Vás očekáváme?
• Plnění úkolů z domova pro naše klienty
• Schopnost práce se sociálními sítěmi jako je Facebook, Instagram, Linkedin a další
• Schopnost kreativně reagovat na jednotlivé úkoly
Práce je vhodná pro všechny, studenty, i maminky na mateřské dovolené, bez větší časové zátěže. Stačí se tomu věnovat ve volných chvílích.

Požadavky

Požadavky:
• Znalost práce na PC (Facebook, Instagram, .)
• Dobré a rychlé reakce
• Chuť pracovat
• Férovost a odpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Zajímavé finanční ohodnocení dle odvedené práce

Další informace

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, navštivte náš web https://brigado.cz/ nebo se ozvěte na email info@brigado.cz

Informace o pozici

  • WILDMAX s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 4000-10000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha