Nabídka práce > Restaurace Burger King Campus hledá kolegy!!

Restaurace Burger King Campus hledá kolegy!!

Náplň práce

Nabízíme práci v kuchyni (příprava našich produktů, úklid, příjem zboží...)
a na pokladně (komunikace se zákazníky, výdej objednávek...).
Nemusíte mít žádné zkušenosti, vše potřebné vás naučí naši nejlepší zaměstnanci.
Je možné pracovat i na částečný úvazek (20/25/30 hodin týdně).

Požadavky

Požadujeme:
flexibilitu
pozitivní přístup
prozákaznický přístup
dochvilnost
ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
Individuální růst mzdy podle hodnocení pracovního výkonu
Příplatky za práci o víkendech a státních svátcích
Možnost volby směn dle vašich časových možností (částečný úvazek)
Přátelský kolektiv
Zvýhodněné stravování v naší restauraci
Slevy do sítě restaurací a kaváren Amrest s.r.o. a Amrest Coffee s.r.o.
Dýška navíc k platu
Výhodné tarify od O2 Family
Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
Finanční bonus pro nejlepšího zaměstnance měsíce a zaměstnance roku
Pravidelné akce pro zaměstnance - bowling, laser game ap.
Každoroční party na parníku v Praze pro nejlepší zaměstnance
Slevy do vybraných obchodních jednotek
Kariérní růst

Další informace

Burger King je na českém trhu už od roku 2008 a v současné době je v ČR 15 restaurací.
Staňte se součástí týmu, který bude u otevření další restaurace Burger King, již druhé v Brně, v OC Campus.
Před slavnostním otevřením zaučíme naše nové kolegy na pobočce v OC Olympia.

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: dorozumění se v AJ výhodou, ale ne podmínkou
  • Plat: 105/hod + příplatky
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zaměstnanecké slevy do Burger King a jiné
  • Místo pracoviště: Netroufalky 770,Brno-Bohunice