Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

- provádění plánované údržby a oprav strojů a dalšího výrobního vybavení
- technická podpora za účelem udržení a zvýšení efektivity výroby
- provádí opravy elektrického zařízení
- spolupracuje s výrobou
- práce v automobilovém průmyslu
- práce na rozvaděčích a na rozvodech po strojích dle výkresové dokumentace

Požadavky

- vzdělání SŠ, SOU obor elektro
- kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními – dle el. vyhl. č.50/1978 Sb. min. § 6 a vyšší
- vítané další osvědčení a dovednosti v oboru
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
- schopnost učit se na vlastních chybách a hledat kořenové příčiny závad
- zodpovědnost a důkladný přístup k práci, ochota k práci
- řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič

Nabízíme

- odpovídající plat
- služební mobilní telefon
- tým přátelských a spolehlivých kolegů
- nástup: co nejdříve

Informace o pozici

  • elTomas s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 000 - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění,občerstvení na pracovišti
  • Vhodné pro: OZP/TZP,Absolventy,Cizince
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav