Nabídka práce > Realitní makléř

Realitní makléř

Náplň práce

Společnost Reality Czech Trend je realitní kancelář zabývající se jak zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, tak i vyplácením exekucí, výkupem bytů, rodinných domů a pozemků, včetně poskytování právních a finančních služeb.

Realitní kancelář Reality Czech Trend působí na českém trhu od roku 2005 a ve svém stabilním týmu má zkušené profesionály z oblasti realit a finančnictví.

Rádi Vás přivítáme u šálku kávy, nebo čaje a detailně vše vysvětlíme.

Životopisy prosím zasílejte na vlckova@realityct.cz

Požadavky

Požadujeme:
- zodpovědnost a pracovitost
- důslednost
- komunikativní schopnosti

Nabízíme

Nabízíme:
- nadstandardní finanční ohodnocení
- žádné měsíční poplatky za inzerci, právní služby nebo kanceláře, školení apod.
- tým zkušených spolupracovníků
- příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

  • Reality Czech Trend
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Přerov