Nabídka práce > ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

Náplň práce

Společnost Exitrans CZ s.r.o. se zabývá převážně realizací expresních přeprav po celé Evropě se specializací na země zapadní a severní Evropy.

Momentálně hledáme vhodné uchazeče na pozici řidiče s řidičským oprávněním sk C s platným profesním průkazem.
Zároveň hledáme vhodné uchazeče na pozici automechanik - správce vozového parku

Náš vozový park - MAN, VW Crafter

Všechny vozidla maximální stáří r 2014
Naše firma zabývající se expresní mezinárodní a vnitrostátní přepravou a spedicí hledá vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY s řidičským oprávněním typu B (V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST I VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA PRO ŘIDIČE SK C). Naše firma se specializuje na přepravu z/do zemí Francie, Německa, Španělska, Belgie, Švýcarska, Slovenska, Velké Británie, Itálie a Severní Evropy

Hledáme rovněž vhodné uchazeče na pozici automechanik - správce vozového parku

Požadujeme:
- Zkušenosti s obdobnou pozicí velkou výhodou - případně možnost zaučení
- Řidičské oprávnění typu B (V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA PRO ŘIDIČE SK. C)
- Orientace pomocí navigace, map, GPS
- Aktivní přístup k práci
- Flexibilita
- Profesionalita
- Komunikativnost
Nabízíme:
- Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
- Nadprůměrné finanční ohodnocení
- Různorodá práce, možnost učit se novým věcem
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Místo pracoviště Praha 10 Bohdalec

- Pro zaměstance s trvalým pobytem mimo území Prahy můžeme zajistit ubytování !!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedenou e-mailovou adresu nebo na tel. č. 732936836

Informace o pozici

  • Exitrans CZ s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha