Nabídka práce > Marketingový manager značky Xiaomi

Marketingový manager značky Xiaomi

Náplň práce

Co Vás čeká?

Nabízíme práci, která je zajímavá a občas trochu náročná. Na denním pořádku vymýšlíme marketingové aktivity s našimi obchodními partnery, komunikujeme s grafiky a reklamními agenturami a máme na starosti plánování marketingových aktivit na našich prodejnách. Díky tomu je součástí práce navrhování bannerů, propagačních materiálů, online kampaní a dalších marketingových aktivit.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Na toto místo potřebujeme člověka, který je schopen pracovat rychle a efektivně s důrazem na kvalitu odvedené práce. Předpokladem k získání pracovního místa je AJ slovem i písmem, prokazatelná zkušenost v marketingu v délce 1 rok a více, zkušenost s grafickými programy a výhodou je znalost produktů značky Xiaomi.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

Takového člověka umíme náležitě ocenit (fixní plat + bonusy), mimo jiné nabízíme také zaměstnanecké výhody ve formě slev na produkty, příspěvku na stravování a občerstvení na pracovišti.

Informace o pozici

  • Beryko s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický - slovem i písmem
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: slevy na produkty, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Na Roudné 76