Nabídka práce > Skladník - picker v internetové lékárně Pilulka.cz

Skladník - picker v internetové lékárně Pilulka.cz

Náplň práce

Kontrola a příjem zboží do našeho skladu.
Zařazovat zboží na správné místo do regálů.
Přeskladňování produktů.
Připravovat a balit objednané zboží pro naše zákazníky.
Kontrola a výdej zboží ze skladu.
Práce se čtečkou čárových kódů.

Požadavky

Postačí nám základní vzdělání.
Zdatnost v práci na počítači.
Zkušenosti na podobné pozici výhodou.
Znalost našeho sortimentu výhodou.
Aby pro tebe manuální práce nebyla překážkou.
Nepotřebuješ žádné velké vědomosti, vše tě rádi naučíme.
Být zapálen do společné práce v dobrém kolektivu, ale být schopný pracovat i samostatně.
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Práci dle tvých možností na HPP nebo DPP.
Zajímavé platové ohodnocení + odměny za dobře odvedenou práci.
Proplácení všech přesčasů.
Speciální odměny za sezónní provoz.
Možnost kariérního postupu.
Multisport karta.
Pořádáme společné firemní akce.
Možnost účastnit se vzdělávacích kurzů a tak se stát odborníkem v našem oboru.
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
Přátelský kolektiv.
Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj.

Další informace

Zaujala Tě naše nabídka?

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe!

Neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis.

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 9