Nabídka práce > Konzultant zdravé výživy ve studiu

Konzultant zdravé výživy ve studiu

Náplň práce

Konzultant
-Zaznamenává výsledky klientů a krok po kroku ve spolupráci s nutričním odborníkem zajišťuje individuální poradenství jídelníčky z běžných surovin + racionálních doplňků (např. produkty z aloe, protein PDM, zdravé svačinky atd.)
-Zaznamenává a zajišťuje podporu při kurzech Škola zdraví a výživy
-Vypomáhá při asistovaných nákupech v OC, např. Globus, Tesco, Lidl
-Zajišťuje organizační věci- při sportovních skupinových akcích a promotion akcích- výzva Level10, Den klienta, měření- poliklinika Bory, fitness Galerie Slovany, veletrhy, sportovní akce

Požadavky

Uplatnění není pro každého, upřednostňujeme šikovné a pružné kolegy, kteří mají rádi aktivní život a jsou ochotni pomáhat lidem, získat lepší kondici, zdraví a lepší povědomí o zdravém stravování.
Co děláme?
1. Vedeme kurzy Zdraví a Výživy + vzdělávací Webináře
2. OSOBNĚ vedeme klienty k aktivnímu životnímu stylu a racionálnímu stravování
3. Ve spolupráci s fitness centrem zajišťujeme kurzy cvičení a pohybu- FITCLUB

Nabízíme

Hledáme kolegu/kolegyni na HČ I VČ a nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, volnou pracovní dobu a skvělý tým. Při práci na VČ možnost si přivydělat cca 5-15.000 Kč za 12 hodin týdně.

Další informace

Pokud Vás nabídka zaujala, přiložte svůj životopis k posouzení.

Informace o pozici

  • Studio Wellness
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Pařížská 4, Plzeň